O Finclub

"Jest ważne, że nasze produkty są najwyższej jakości,
ale o wiele ważniejsze jest to, że Wam naprawdę pomagają."


Jak TROJAK, założyciel firmy Finclub

Gremium Lekarskie

Już od początku swojej działalności Finclub oferuje swoim klientom wyjątkową usługę - gwarancję Gremium Lekarskiego. Gremium zrzesza ponad 2000 lekarzy, którzy wygłaszają wykłady, szkolą członków Finclub i udzielają bezpłatnych konsultacji.

Certyfikat ISO

Najważniejszymi wartościami dla Finclubu są jakość i zadowolenie klienta. W celu spełnienia warunków jakości w czeskiej firmie wprowadzono system zarządzania jakością odpowiadający normie CSN EN ISO 9001:2001.

Naszym najważniejszym partnerem jest fińska firma Hankintatukku Oy.

Naturalne suplementy diety produkowane są przez fińską firmę farmaceutyczną Hankintatukku Oy. Siedziba firmy znajduje się w Helsinkach. Firma Hankintatukku należy do światowej elity w zakresie suplementów diety i zdrowego odżywiania. Hankintatukku Oy otrzymał wiele nagród Ministerstwa Przemysłu i Handlu. Produkty tej spółki posiadają opinie akredytowanych laboratoriów a wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Preparaty mają unikalny skład

W swoich badaniach naukowych Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych oraz najnowszych odkryć naukowych. Takie najnowocześniejsze odkrycia są łączone z doświadczeniami tysiącletnich metod leczenia medycyny naturalnej.

Źródło jakości - czysta fińska przyroda

Dzięki swojej czystości i występowaniu zjawiska dni polarnych z długim okresem nasłonecznienia fińska przyroda daje optymalne warunki dla uprawy unikalnych roślin i ziół leczniczych z wysoką zawartością skutecznych substancji. Ekstrakty roślinne, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

Proces produkcji zgodny jest z normą GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna)

Spełniamy najostrzejsze wymagania dotyczące jakości produktu oraz normy dotyczące produkcji preparatów.

Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po końcowy produkt, przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia“, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Wszystkie produkty firmy Hankintatukku Oy są produkowane i pakowane bezpośrednio w Finlandii.

Produkt nie może opuścić magazynu, jeśli nie otrzyma pozwolenia od menedżera jakości. Pozwolenie jest wydawane dopiero wtedy, gdy menedżer jakości posiada wszystkie wyniki analiz laboratoryjnych, a produkt odpowiada wymaganym parametrom, przy czym dokładność produkcji określana jest do milionowych części grama.

Skład produktu i zawartość skutecznych substancji deklarowany na etykiecie odpowiada stanowi faktycznemu.

Uprawa i zbiór roślin jest zgodny z GAP (Dobra Praktyka Rolnicza)

Jest to rewolucja w uprawie roślin, które następnie przeznaczone są do produkcji suplementów diety. Nasz producent - firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP. W odróżnieniu od normy GMP, która dotyczy i gwarantuje jakość produktów w trakcie produkcji, GAP zapewnia jakość roślin stosowanych do produkcji suplementów diety. Krótko mówiąc roślina jest troskliwie obserwowana już od ziarnka aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że składniki naszych preparatów to rośliny, które:

- były uprawiane bez zastosowania pestycydów

- były ręcznie zbierane w okresie, gdy posadają największe stężenie skutecznych substancji

- były uprawiane w ekologicznie czystych rejonach bez zastosowania chemii

- przetwarzane bardzo ostrożnie, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników

Badania naukowe – integralny element sukcesu

Hankintatukku Oy bardzo blisko współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Zleca badania, które związane są z ustaleniem możliwości uprawy i udomowienia konkretnej rośliny i jej udomowieniem w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy plantatorów i rolników, jak uprawiać rośliny, jak o nie dbać, aby spełniały wymagania najostrzejszych norm dotyczących jakości.

Gwarancja jakości

Gwarantujemy jakość potwierdzoną 20-letnim doświadczeniem na rynku

Polecamy najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii

Produkty wybierają specjaliści Gremium Lekarskiego

Można skorzystać z bezpłatnej poradni lekarskiej

Działamy w siedmiu krajach UE

Jak kupić suplementy Finclub?
Zamówienia można składać pod numerami telefonów:

telefon: 77 474 59 53
tel. kom. 607 86 99 99

Prosimy także o kontakt osoby pragnące rozpocząć współpracę marketingową.